НАЙКРАСИВІШІ СУЧАСНІ ВЕСІЛЬНІ ТРАДИЦІЇ
Весілля – вже саме по собі є чудовим святом та красивим обрядом, який символізує початок нового сімейного життя. І кожне весілля вражає великою кількістю символічних, зворушливих, унікальних та красивих традицій.
Сьогодні немає чітких рамок, що встановлюють яких саме традицій обов’язково варто дотримуватися, а яких - ні. Кожна пара вирішує це індивідуально, покладаючись на свої відчуття, бажання, вподобання та власне унікальне значення одруження для закоханих.
Все частіше спостерігається тенденція, коли наречені видозмінюють традиційні весільні обряди, роблять їх більш сучасними, індивідуальними і це чудово! Деякі пари, обираючи весільні традиції, намагаються відтворити атмосферу європейських класичних весіль з їхньою простотою та, водночас, вишуканістю.
Також, надзвичайно зворушливими весільними обрядами є ті, які молода пара придумала сама: вони якнайкраще передають почуття молодят, емоції та символізм, який вони вкладають у цей власний святковий день.
KETSAL — сімейний ювелірний бренд. Ми хочемо поділитися з вами найкрасивішими, на наш погляд, весільними традиціями, і можливо, серед них ви знайдете саме ту, яка підходитиме особисто вам.
Welcome
WEDDING TRADITIONS
THE MOST BEAUTIFUL MODERN WEDDING TRADITIONS
1. Обмін весільними клятвами є однією із найбільш красивих та зворушливих частин весільної церемонії. Це особливий момент для того, щоб виразити свої почуття, сказати ті слова, які приберегли, щоб сказати один одному в по справжньому зворушливий день. Сьогодні весільну клятву можна виголошувати не лише під час весільної церемонії, а й під час святкового банкету, або ж коли ви залишитеся наодинці. Важливо, щоб ваші слова були щирими, емоційними та зачіпили струни серця вашої половинки.
2. Обмін обручками. Коло – символ вічності, безкінечного щастя та любові між молодятами. Вважається, що надіваючи обручки на безіменний палець, закохані накладають відбиток на серця один одного, який завжди буде оберігати кохання в їхніх серцях.
3. Перший поцілунок. Прекрасна традиція першого поцілунку молодят володіє насправді сакраментальним значенням. Вважається, що саме поцілунок з’єднує душі нареченої та нареченого і є способом показати всім присутнім про створення нової сім’ї.
4. Красива давнішня традиція - обсипання пелюстками, пшеницею та монетками, коли наречені виходять з церкви, або ж після весільної церемонії. В цій традиції прихований глибокий зміст. Ще з давніх часів дорогу, по якій ступали молоді, посипали пелюстками квітів, щоб задобрити богиню родючості, а пшениця та монетки - символізували достаток та процвітаюче життя.
5. Перший танець. Сьогодні перший весільний танець – це унікальна частина весільного святкування, оскільки він символізує поєднання долі та сердець молодих і означає створення нового сімейного союзу. Крім того, це чудова можливість для пари проявити свою індивідуальність та здивувати гостей своєю креативністю.
6. Кидання букету і підв’язки. Ця традиція відома усім і вже досить давно. Вважається, що дівчина, яка спіймає букет нареченої скоро сама вийде заміж. Так само, як і спіймана підв’язка нареченої - є символом того, що хлопець скоро стане чиїмось чоловіком. Ця традиція завжди викликає резонанс серед незаміжніх та неодружених гостей, оскільки за букет і підв’язку відбуваються «весільні баталії», які добавляют «інтриги» святкуванню та чудово розважають гостей.
7. Розрізання торту. Ця традиція досить поширена у всьому світі і недарма, адже символізує собою першу спільну дію молодих! Наречені разом беруть ніж і розрізають торт, першими шматочками вони годують один одного, а опісля пригощають батьків, родичів та близьких. Таким шляхом, пара показує свій намір піклуватися один про одного та про сім’ю.
8. Переносити молоду на руках через поріг дому. Ця традиція має дві інтерпретації. Згідно першої, молоду потрібно перенести на руках, щоб обдурити злих духів, аби ті не викрали молодої дружини. Згідно другої, молода може спіткнутися за поріг і таким чином накликати негаразди в їхній новий дім.
9. Вбрання наречених. У давнину традиційним кольором сукні був червоний, саме він, вважалося, захищав від негативного енергетичного впливу, заздрощів та злих людей. Згодом, з Європи прийшла мода на білі весільні сукні. Білий колір вважається символом чистоти та невинності, тому дівчині, яка вперше виходить заміж, краще вдягнути сукню білого кольору.
Стосовно одягу нареченого - все трішки простіше, оскількі чоловіки по свої натурі менше вірять у всілякі прикмети, але перед таким відповідальним моментом у житті, як весілля, стають більш обачнішими. Основні прикмети, які стосуються вбрання нареченого - це колір. Традиційно усі обирають костюм чорного кольору, як знак сили, самостійності, відваги та, звісно, вишуканості. Проте, не існує жодних заборон, особливо в сучасному світі, стосовно інших вишуканих та красивих відтінків для нареченого, головне - бути щасливими!
Звичайно, сьогодні весільних традицій ще є дуже багато, але важливо, щоб обрані вами дарували позитивні емоції та хороші спогади саме вам та несли в собі той символізм, який ви бажаєте в них вкласти. Тож не зупиняйтеся на загальновідомих обрядах, видозмінюйте їх під себе та самі створюйте власні традиції, які ляжуть в основу вашого щасливого сімейного життя!